Niespodzianka dla rodziców – portret lub karykatura

 

W ciągu roku nie mamy zbyt wielu okazji na obdarowanie naszych rodziców prezentami. Najpopularniejszymi dniami są oczywiście dzień mamy i dzień taty oraz urodziny każdego z rodziców. Warto dlatego zakupić, bądź też zrobić wyjątkowy prezent swoim rodzicom. W poszukiwaniu inspiracji na prezent zapraszamy do dalszej lektury artykułu.

Wyjątkowy prezent na rocznicę rodziców

Rocznica ślubu rodziców powinna być dniem, w którym wasi rodzice będą mogli spędzić przyjemnie ten czas ze sobą. Powinniście ograniczyć ich obowiązki domowe do minimum, przynajmniej w takim stopniu na jakim będziecie w stanie to zrobić. Żeby ten dzień należał do niezapomnianych i przypomniał im najpiękniejsze chwile z ich małżeństwa warto zakupić im voucher na wycieczkę lub też po prostu wybrać jakieś szczególne dla nich miejsce na mapie Polski i tam wynająć dla nich pokój w hotelu. Jeżeli dysponujecie mniejszymi funduszami na prezent lub rodzice nie będą w stanie zorganizować sobie wolnego czasu na takie rozrywki możecie dla nich zamówić karykaturę online. Do takiego prezentu wystarczy wam wspólne ich zdjęcie, bądź też każdego z osobna. Również portet mamy i taty, będzie świetną pamiątką tego wyjątkowego dla nich dnia.

Dzień mamy i dzień taty – co z prezentem

Dzień mamy oraz dzień taty to również idealna okazja na obradowanie, chociaż czymś niewielkim swoich rodziców. Nawet bukiet kwiatów, czy też jedna różna powinna sprawić przyjemność waszej mamie. Możecie jednak bardziej się postarać i wymyśleć oryginalny prezent na taką okazję. Niejeden uśmiech na waszych i rodziców twarzach wywoła ciekawa karykatura na prezent. Karykaturę należy oczywiście ładnie oprawić tak żeby można było ją powiesić na ścianie i udekorować sypialnie rodziców lub salon, czy biuro.