Portret pary młodej

Portret ślubny może być bardzo ciekawym pomysłem na prezent dla Państwa Młodych. Wybierając się na wesele musimy pomyśleć o prezencie na ślub. Warto dlatego też zamiast bardzo popularnych i nie zawsze trafionych prezentów postawić na portret pary młodej. Wykonanie portretu ze zdjęcia w aranżacji ślubnej, czyli Pan młody w garniturze i jego wybranka w pięknej sukni ślubnej nie będzie żadnym problemem. Panna młoda, także i cała para młoda może być przedstawiona w dowolny sposób. Taki prezent na pewno na długo zostanie zapamiętany i będzie świetną pamiątką z tego pięknego dnia.

Portret ślubny na zamówienie

Portrety ślubne mogą być także wykonywane po ceremonii ślubnej. Na prawie każdym weselu, ślubie jest osoba robiąca zdjęcia i to one są właśnie najczęściej pamiątką ze ślubu. Jednak warto także postawić wybranie jednego zdjęcia ślubnego, może to być zdjęcie ze ślubu w kościele, czy też zdjęcie z sesji ślubnej i wykonanie na jego podstawie portretu ślubnego. Taki obraz będzie idealną pamiątką ze ślubu

Jeżeli zastanawiasz się czym obdarować parę młodą z okazji ślubu to mam nadzieje, że rozwiałam Twoje wątpliwości. Postaw na indywidualne zamówienie. Opraw karykaturę w piękną, drewnianą ramę i spraw pamiątkę na całe życie!