Portret babci i dziadka

Portret babci

Portret babci to świetny pomysł na ciekawy podarunek. Babcie uwielbiają posiadać całą masę zdjęć, żeby móc do nich wracać wspomnieniami. Oprócz zdjęć swoich dzieci, wnuków, może warto postawić na coś oryginalnego, czym będzie właśnie portret dla babci. Najlepszą oczywiście okazją na podarowanie takiego prezentu jest 21 stycznia – dzień babci, jednak również urodziny babci i imieniny babci będą bardzo dobrą okazją na ładnie oprawiony portret.

portret babci

Portret dziadka

Dziadek to osoba, która nie raz poświęca swoim wnukom sporo swojego czasu, zajmując się nimi oraz kupując świetne zabawki. Warto dlatego też docenić pracę jaką wkłada w wychowanie dzieci i zamówić specjalny prezent czyli portret dziadka. Na takim portrecie można także umieścić wizerunki wnuków, podczas wspólnej zabawy czy też w dowolnym, innym kontekście. Wszystko zależy od nadesłanego zdjęcia i inwencji twórczej osoby zamawiającej portret dla dziadka.

Portret babci i dziadka

Decydując się na wykonanie portretu na prezent możemy również wykonać wspólny portret babci i dziadka. Może to być portret wykonany na podstawie ich aktualnych zdjęć lub też wykorzystać do portretu dziadków można zdjęcia z czasów ich młodości. Na pewno będzie to bardzo ciekawą pamiątką, która będzie zdobić ściany ich domów.