Portret na prezent

Portret czarno biały

Portrety czarno białe, czyli portrety wykonywane ołówkami, często wybierane są na różnego rodzaju okazje jako prezent. Również zamawiane są nie dla kogoś, lecz dla siebie. Zamawia się je jako świetną pamiątkę narodzin dziecka, ślubu, rocznicy itp. Portret w odróżnieniu od karykatury może być podarunkiem na dużo poważniejsze uroczystości. Są także osoby, które bardziej wolałyby mieć elegancki i wytworny portret w swoim domu, niże zabawną karykaturę. Portret czarno biały jest najczęstszym wyborem naszych klientów, jednak zachęcamy również do wykonywania kolorowych portretów.

portret czarno bialy

Portret kolorowy

Portrety kolorowe wymagają więcej poświęcanego przez nas czasu na wykonanie zlecenia. Są to rysunki idealnie odzwierciedlające daną osobę, tak jak jest widoczna na zdjęciu. Można zastosować jednak drobne korekty, które klient może sobie zażyczyć. Portret kolorowy oczywiście jest lepszym odzwierciedleniem postaci, ponieważ uwzględniane są wszystkie kolory jej twarzy oraz ubioru. Aby wykonać taki portret potrzebujemy wyraźnego zdjęcia osoby, oczywiście zdjęcie musi być w kolorze.

 

portret kolorowy

 

Portret na prezent

Jeżeli nie macie pomysłu na ciekawy prezent do zamówienia portretu jako prezent. Na pewno będzie to niebanalny i niepowtarzalny upominek dla każdego. Portrety najczęściej są wykonywane z okazji urodzin, ślubu, rocznic, czy też narodzin dziecka. Portret prezentowy będzie stanowić świetną pamiątkę danego dnia lub też wydarzeń z przeszłości. Portrety na prezent również są świetnym dodatkiem dekoracyjnym do wnętrz. Oprawiony w elegancką ramkę portret, będzie stanowić świetną dekorację np. w salonie lub sypialni.