Jak zamawiać

Jak zamówić karykaturę

Aby zamówić należy w formularzu lub poprzez adres mailowy przesłać zdjęcie danej osoby/ osób, podać format jaki chcemy zamówić. W wiadomości należy także określić czy praca ma być w kolorze czy czarno-biała, a także podać atrybuty jakie maja się znaleźć na pracy np. zainteresowania lub okazja. W odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę oraz termin wysyłki, a także prośbę o podanie adresu do wysyłki.

Wykonane prace wysyłane są pocztą polską w sztywnej, tekturowej tubie. Przybliżony czas wykonania karykatury to 1-3 dni.

Jak zamówić portret

Aby zamówić należy w formularzu lub poprzez adres mailowy przesłać zdjęcie danej osoby/ osób, podać format jaki chcemy zamówić. W odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę oraz termin wysyłki, a także prośbę o podanie adresu do wysyłki. Portrety wykonywane są w technice ołówkowej.

Wykonane prace wysyłane są pocztą polską w sztywnej, tekturowej tubie. Przybliżony czas wykonania portretu to 2-7 dni.

W przypadku zainteresowania innymi rodzajami prac, a także malunkami na ścianach proszę o kontakt poprzez formularz na stronie lub e-mail. Malunki na ścianach wykonuję na terenie woj. Śląskiego.

Proszę o przesyłanie przemyślanych zdjęć: aktualnych, wyraźnych, z bliska. Należy pamiętać, aby osoba na zdjęciu wglądała tak jak w rzeczywistości. Otrzymają Państwo pracę, która będzie odwzorowywać przesłane zdjęcie.

Czas wykonania pracy nie obejmuje czasu wysyłki pocztowej. Nie odpowiadam za opóźnienie dostarczenia wysyłki z przyczyn ode mnie nie zależnych.