Portret na zamówienie

Portret na zamówienie

Szukasz ciekawego pomysłu na obdarowanie bliskiej Ci osoby? Proponujemy wykonanie dla was portretu na zamówienie, który można powiesić na ścianie lub postawić na biurku. Ten w eleganckiej oprawie będzie nie tylko świetną pamiątką ale i także elementem dekoracyjnym.

Portrety na zamówienie można podarować praktycznie każdemu: szefowi, rodzicom, dziadkom, przyjaciołom. Można również zamówić portret swój lub też swojego dziecka, na wspaniałą pamiątkę na lata. Standardowy czas realizacji portretu to 2-4 dni, w zależności od formatu pracy oraz stopnia trudności. Zapraszamy do oglądania naszej galerii portretów i kontaktu w sprawie zrealizowania zamówienia.

 

portret na zamowienie

Portret ze zdjęcia

Portrety wykonywane z nadesłanych zdjęć są bardzo wygodną formą na zrealizowanie takiego prezentu. Żeby wykonać portret ze zdjęcia niezbędne jest nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia w formie cyfrowej. Najczęściej dobre zdjęcia portretowe można znaleźć na profilach społecznościowych. Również można poszukać zdjęć do portretów w trzymanych galeriach z wakacji, czy wspólnych imprez. Jeżeli Państwo nie posiadają takiego, można także wysłać zdjęcie w formie analogowej, pocztą na nasz adres. Takie zdjęcie można spróbować zeskanować i nadesłać jego skan na nasz adres mailowy. Z racji tego, iż są to portrety ze zdjęcia prosimy o bardzo przemyślane dobieranie fotografii. Zdjęcie nie tylko musi być wyraźne i ukazywać twarz osoby z bliska, ale także warto wybrać takie zdjęcie do portretu na którym wybrana osoba uśmiecha się i dobrze wygląda.

 

portret ze zdjecia

Portret ołówkiem

Portrety wykonywane ołówkiem są jednymi z popularniejszych portretów. Portret ołówkiem bardzo dobrze prezentuje dobrze świetnie rysowaną postać. Portrety ołówkiem tylko z nazwy są wykonywane są za pomocą jednego ołówka. Zawsze do takich portretów korzysta się z szerokiej palety ołówków o bardzo różnej twardości.