Oryginalny prezent na ślub

Karykatura ślubna

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu niejednej osoby, przynajmniej taki ten dzień chcielibyśmy uczynić. Dlatego organizując przyjęcie ślubne zamawiamy odpowiednie dekoracje i fotografa, by uwiecznił wszystkie najważniejsze momenty w tym dniu. Aby zachować fajną pamiątkę ze ślubu warto również zamówić karykaturę na ślub, która w nieco zabawny sposób przedstawi Państwa Młodych w kreacjach weselnych. Karykatury na ślub najczęściej są przedstawiane w aranżacji humorystycznej np. Pan młody wiozący swoją żonę na taczkach itp. Jeżeli macie pomysł na ciekawą karykaturę ślubną zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wspólnie stworzyć ciekawą prezentacje w postaci karykatury ślubnej dla waszych najbliższych.

Karykatura dla zakochanych

Nietypowe prezenty ślubne

Wybierając się na wesele do rodziny, bądź też znajomych wypada zabrać ze sobą oprócz prezentu głównego jakiś drobny podarunek. Zadbaj o to, by był to oryginalny prezent ślubny. Warto pomyśleć co kupić na ślub zamiast kwiatów. Zastanawiasz się co kupić parze młodej? Najczęściej są to kwiaty, wino, lub też inne drobnostki. Najbardziej pomysłowe prezenty to te, które są wspaniala pamiatka. Szczególnie polecamy personalizowane upominki. Bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent ślubny jest zamówienie karykatury państwa młodych. Taki upominek na ślub to doskonały pomysł i na pewno nie będzie jednym z wielu, który stanie niepotrzebny w rogu, czy też wyląduje prędzej czy później na śmietniku, jak np. wspomniane kwiaty. Można postawić na eleganckie prezenty, drobne upominki lub praktyczny prezent. Karykatura na ślub na pewno będzie świetną pamiątką, która może zawisnąć oprawiona w ramkę na ścianie w domu, bądź mieszkaniu szczęśliwego małżeństwa. Karykatura panny młodej? Niech będzie to wspaniała pamiątka dla obojga – wybierz prezent zamiast bukietu kwiatów. Na pewno młode pary docenią takie oryginalne prezenty.

Wybierz coś oryginalnego – karykatury ślubne

Jeżeli nie chcecie być jedną z wielu osób, które dały to samo młodej parze na ślub, to postarajcie się bardziej podczas wyboru prezentu ślubnego. To właśnie inne niż wszystkie prezenty weselne najbardziej zapadają w pamięć. Taki prezent na wesele na pewno sprawi, że Państwo Młodzi dobrze pomyślą o gościach, którzy bardziej postarali się jeżeli chodzi o kupno prezentu. Nie musi to być też koniecznie śmieszny prezent na ślub, choć to na pewno się świetnie sprawdzi. Możecie kupić coś eleganckiego, praktycznego, stylowy prezent na ślub, coś innego niż wino, kwiaty. Zresztą to wy powinniście wiedzieć co ucieszy waszych najbliższych, wystarczy tylko ruszyć trochę wyobraźnie:)

Karykatura na ślub – czy to się sprawdzi?

Jeżeli młodą parę cechuje dystans do siebie to tak. Nietypowe prezenty ślubne dla pary młodej tak jak wcześniej wspomniano są najbardziej zapamiętane. Jednak z tym trzeba też uważać. Zastanawiając się jaki prezent na ślub wybrać Państwo Młodzi mogą już wykluczyć jakąkolwiek inną opcję niż sami sugerują. Coraz bardziej popularne staje się sugerowanie właśnie jaki prezent ślubny kupić w zaproszeniu na ślub. Para młoda może wam zasugerować, że chcieliby dostać w prezencie ślubnym pieniądze lub też wino. Pieniądze na główny prezent najczęściej są wybierane, świeżo upieczone małżeństwo pewnie będzie urządzać swój kącik, czy też starać się o kredyt hipoteczny. Generalnie zawsze pieniądze na ślub się przydadzą, zestawy kołder, garnków, ręczników już niekoniecznie dla pary młodej. Tu wyjątkowy prezent ślubny będzie ryzykownym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o alternatywę dla kwiatów na ślub to wspomniane wino to dobry pomysł. Najczęściej to goście przygotują wyjątkowe prezenty dla młodej pary. Kwiaty po kilku dniach zwiędną, wino przetrwa przez wiele lat. Pary młode jako upominki na oryginalne prezenty wybierają także kupony lotto, maskotki dla domów dziecka, czy też od razu zachęcają do wpłat na różne akcje charytatywne. Można pomyśleć czy karykatura ślubna to odpowiedni prezent ślubny.

Odwieczne pytanie – ile kasy na wesele

Ile gotówki wręczyć młodej parze z okazji ślubu? Damy pieniądze w kopercie – praktycznie każdy już decyduje się na takie rozwiązanie jeżeli chodzi o prezent na ślub. Dla pary młodej będzie to bardzo praktyczne rozwiązanie, a nie zawsze sprawdzają się prezenty sentymentalne. Jednak ile wypada dać tych pieniędzy? Sprawa jest tu dosyć prosta. Co do kwestii tego ile wypada dać w kopercie to na pewno nie mniej tyle ile para młoda za was zapłaci. Powinniście mniej więcej orientować się jakie są stawki za wesele za osobę. W zależności od regionu cena może się jednak wahać od 100 złotych do nawet 500. Najbliższej rodzinie też może wypada więcej włożyć do koperty. Rodzice, rodzice chrzestni pewnie będą musieli liczyć się z większym wydatkiem jeżeli chodzi o odpowiedni prezent weselny. Możesz jednak pomyśleć czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kreatywny prezent, nawet drobny upominek, symboliczny prezent.

Zobacz nasze przykładowe prace!

Prezent na ślub

Prezent na rocznicę ślubu

Skuter rysunek

Więcej prac dostępnych w zakładce GALERIA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem karykatur oraz do realizowania zamówień przez zakładkę kontakt lub też przez messengera!