Prezent na zakończenie roku szkolnego

pomysł na prezent dla wychowacy
Koniec roku szkolnego to jeden w wymarzonych dni każdego ucznia. Jednak mimo ogólnie powszechnej radości, warto zakończyć rok szkolny miłym gestem dla swojego wychowawcy, a i także dla swoich ulubionych nauczycieli. Szczególnie warto postawić na prezent dla nauczyciela gdy jest to nasz ostatni rok w murach obecnej szkoły. To w jej murach przeżywaliśmy jedne z lepszych, a także czasem i gorszych chwil naszej młodości, a nauczyciele nie raz ratowali nam skórę i poświęcali wiele pracy na to, by umilić nam ten czas no i przede wszystkim przekazać jakże cenną wiedzę.

Pamiątkowe zdjęcie klasowe

Zdjęcie całej waszej klasy na pewno będzie świetną pamiątką dla ulubionych nauczycieli. Warto zmobilizować swoją klasę, elegancko się ubrać i zrobić wspólne zdjęcia np. przed wejściem do waszej szkoły. Różne akademie, czy święta w szkole będą do tego idealną okazją. Takie zdjęcie może stać w gabinecie nauczycielskim, albo wasz wychowawca może postawić je na swoim biurku.

Rysunek dla nauczyciela

Innym ciekawym pomysłem na taką okazję będzie zamówienie takiego prezentu dla nauczyciela. To wymaga mniejszej pracy, wystarczy znaleźć zdjęcie nauczyciela i wysłać firmie do naszej firmy. W tym przypadku największym problemem może okazać się właśnie znalezienie wyraźnego zdjęcia nauczyciela. Ale jak już je znajdziemy mamy spore pole do popisu. Każdy nauczyciel ma swój atrybut, który możemy wykorzystać w jego karykaturze. Tak np. chemik może mieć szaloną minę i stać w labolatorium, matematyk będzie miał w dłoniach ekierkę i liczydło, czy wuefista może żonglować piłkami.

Inne prezenty dla nauczycieli

Jeżeli żaden z proponowanych prezentów nie przypadł wam do gustu możecie postawić na bardzo któryś z bardziej popularnych prezentów na takie okazje. Wśród takich propozycji znajdziecie między innymi kwiaty, biżuterie i perfumy. Z upominków dla nauczycieli, a nie nauczycielek możecie znaleźć takie rzeczy jak pióro, książka lub zegarek.