Czym obdarować szefa w jego urodziny

pomysł na prezent dla szefa

 

Urodziny szefa mogą być problematyczną okazją do świętowania z powodu wyboru prezentu. Jeżeli w waszej firmie panuje na co dzień miła i koleżeńska atmosfera nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla szefa. Jednak w przypadku większego dystansu ze strony szefostwa mogą pojawić się problemy ze znalezieniem odpowiedniej rzeczy do uświetnienia tej okazji w firmie, a urodziny szefa, a także pracowników, powinny być przynajmniej jakimś słodkim upominkiem uczczone. Dobrze jest postawić na jeden wspólny prezent, kupowanie indywidualnie prezentów może przynieść różnych rozczarowań.

Drobny upominek do gabinetu szefa

Świetnie sprawdzą się w takich przypadkach elementy dekoracyjne do biura szefa. Mogą być to kwiaty doniczkowe, ramki na zdjęcia i inne mniejsze gadżety dekoracyjne. Przed zakupem takiego prezentu trzeba dobrze prześwietlić gabinet szefa i sprawdzić czego brakuje w jego wystroju. Ciekawym pomysłem na aranżacje biura szefa będzie karykatura jako prezent dla szefa lub jego portret. Wybierając między zamówieniem portretu na prezent, a karykatury powinno już być uzależnione od dystansu do siebie szefa. Jednak nie każdy chciałby, żeby w jego gabinecie wisiała jego podobizna. Można zatem zamówić grupową karykaturę, na której będzie widniała postać szefa i całej kadry pracowniczej.

A co podarować pracownikom w prezencie?

Urodziny pracowników w firmie zdarzają się na pewno częściej niż urodziny szefa. Na takie okazje również warto postawić na stworzenie humorystycznej karykatury. Gdy postawicie na wspólną zrzutkę pieniędzy na taki prezento to na pewno nie będzie to kosztowny wydatek. Kto wie, może w waszej firmie pomyślicie o stworzeniu galerii złożonej z waszych/portretów i karykatur? Będzie to świetna dekoracja w waszym biurze, czy też na jako element dekoracyjny na ścianie w recepcji firmy.