50-te urodziny w rodzinie – jaki prezent kupić?

50-te urodziny to bardzo poważne wydarzenie w życiu każdej osoby. Często organizuje się pokaźne przyjęcia z tej okazji, czasami w swoich domach, czasami też w restauracji czy na większej sali. 50-tka to już tzw. półmetek życia więc tą datę warto hucznie obchodzić. Wybierając się na przyjęcie urodzinowe musimy zaopatrzyć się w odpowiedni na tą okazję prezent. Przy jego wyborze możemy kierować się zainteresowaniami obdarowywanych przez nas osób lub aktualnymi potrzebami domowymi. Jednak nie zawsze te dwa kierunki prezentowe dają nam odpowiedź na to co kupić. Dlatego zachęcamy do postawienia na coś uniwersalnego, a zarazem oryginalnego.

Karykatura na prezent urodzinowy

Ten rodzaj urodzin jest szczególny, na pewno będzie to okazja do wspominania dawnych dziejów i czasów młodości. Warto może dlatego też postawić na karykaturę na prezent, która będzie idealną pamiątką tego właśnie dnia. Na kolejnych urodzinach oprócz wspominania zdjęć z dzieciństwa, również będzie można wrócić pamięcią do czasów 50-tych urodzin – będzie wystarczało jedno zerknięcie na karykaturę urodzinową. Taki prezent nie jest kosztownym wydatkiem, w porównaniu z popularnymi prezentami na 50-tkę, a na pewno zrobi spore wrażenie na obdarowanej przez was osobie. Karykatura na zamówienie pozwoli podarowanie czegoś w humorystycznym akcencie.

Portret jako prezent na 50-tkę

Kolejnym ciekawym pomysłem na zrobienie oryginalnego prezentu z okazji 50-tych urodzin jest wykonanie portretu solenizanta. Oczywiście nie musicie robić tego sami, specjalizują się w takich rzeczach firmy artystyczne. Do zamówienia portretu wystarczy znaleźć wyraźne zdjęcie osoby, której chcecie sprawić taki prezent. Jeżeli chcecie postawić na mniej humorystyczny i elegancki portret na 50 to zachęcamy do zamówienia portretu ołówkowego, bądź też portretu w kolorze.