Prezent na Święta

Nietypowy prezent na święta

Niejeden z nas ma spory problem ze znalezieniem prezentu dla bliskich na święta. Ubrania, skarpetki, rękawiczki, czapki, to dobry pomysł ale są też granice. Proponujemy dla osób szukających inspiracji na coś niepowtarzalnego wykonanie karykatury w formie prezentowej. Karykaturą na święta może być oczywiście karykatura całej rodziny, karykatura pary (rodziców) albo po prostu pojedynczej osoby. Najważniejsze to znaleźć odpowiedni pomysł, a od strony rysownika, czyli naszej firmy, znaleźć wyraźne zdjęcie, na którym dana osoba, bądź osoby będą po prostu korzystnie wyglądać.

Karykatura na święta

Wspólny prezent pod choinkę

A może by po prostu załatwić wszystko jednym prezentem? Ile to czasu i nerwów mogłoby to wam zaoszczędzić. Na proponowanych przez nas karykaturach, portretach można bez problemu umieścić całą waszą rodzinę. Od ilości osób będzie zależał z pewnością format pracy, ale na pewno na jednej kartce zmieścimy każdego kogo będziecie chcieli tam umieścić. Proponujemy wykonanie karykatury rodziny, także i każdej innej osoby pod choinkę i wiele innych okazji, których na pewno w ciągu roku jest bardzo dużo.

Upominek na święta

Zobacz nasze przykładowe prace!

 

rysunki na święta

 

Więcej prac dostępnych w zakładce GALERIA

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem karykatur oraz do realizowania zamówień przez zakładkę kontakt lub też przez messengera!