Portret karykatura

Karykatura portretowa

Karykatury portretowe to przedstawienie wybranej osoby w delikatnie zmienionej postaci. Może być to inny tułów, bardziej miękkie rysy twarzy, czy też rysunek w aranżacji ciekawego tła. Karykatura w formie portretu nie będzie już tak prześmiewczą formą prezentu. Nie zostaną uwypuklone charakterystyczne cechy wyglądu osoby karykaturowanej. Jest to świetna równowaga między bardzo poważnym i eleganckim portretem, a zabawną karykaturą.

Zamawiając karykaturę portretową najlepiej jest znaleźć ciekawą aranżacje na wspomniane właśnie tło, czy też całkiem zmieniony tułów dla uatrakcyjnienia pracy. Taka prezent może być bardziej trafiony na poważniejsze okazje. Również spiszę się doskonale w przypadku gdy nie wiemy czy prześmiewcze przedstawienie za pomocą karykatury spodoba się obdarowywanej przez nas osobie.

 

Portret Karykatura

Portret karykatura

Portret karykatura to bardzo fajna forma prezentacji dowolnej osoby/postaci. Możemy liczyć na pełen realizm, bardzo podobny do portretu i liczyć na lekko zabawną formę karykatury. Taka praca jednak nie oddaje tyle co stworzenie portretu danej osoby. Portret jest odwzorowaniem 1:1. Na nim idealnie są widoczne wszystkie cienie, każda nawet najmniejsza zmarszczka rysowanej osoby. Jednak jeżeli nie potrzebujecie tak dokładnego prezentu dla bliskich to portret karykatura będzie idealna opcją.