Karykatura na prezent

Karykatura na prezent

Karykatura ze zdjęcia to bardzo wygodna opcja na podarowanie oryginalnego prezentu dla swoich bliskich. Jedyne czego potrzebujemy to wyraźnego zdjęcia twarzy osoby, którą chcemy obdarować. Do wykonania karykatury na prezent potrzebujemy zazwyczaj około dwóch dni, jednak również podejmujemy się zleceń ekspresowych. W takim przypadku będziemy w stanie jeszcze w ten sam dzień wykonać dane zlecenie.

Decydując się na zmówienie prezentu jakim jest karykatura online trzeba liczyć się także z czasem niezbędnym do wysłania pracy. Jednak najczęściej jest to jeden, bądź dwa dni robocze. Oczywiście zamawiając u nas karykaturę lub jakąkolwiek inną pracę, mogą Państwo odebrać ją osobiście w siedzibie firmy lub we wcześniej ustalonym miejscu.

 

karykatura na prezent

Karykatury na prezent

Nie jedna, a więcej karykatur osób to świetny pomysł na prezent dla “mniejszych społeczności”. Zachęcamy do wykonywania karykatury na prezent dla osób z klasy, pracowników, czy też z wspólnych grup zajęciowych, szkoleniowych. Taki prezent będzie świetną pamiątką spędzonych wspólnie chwil. Wśród naszych usług znajdą Państwo wykonanie pojedynczej karykatury na prezent jak i karykatury grupowe, na których będą widniały mniejsze postacie, lub tez ich popiersia, czy też same twarze.