Karykatury na zamówienie

Karykatura na zamówienie

Gdy nie masz pomysłu na obdarowanie bliskiej osoby, a nie chcesz kupować kolejnych niepotrzebnych i nietrafionych prezentów, proponujemy zamówienie karykatury ze zdjęcia. Na podstawie wyraźnej fotografii twarzy potrafimy stworzyć bardzo ciekawy i oryginalny prezent w postaci karykatury. Dodając krótki opis, charakterystykę osoby oraz jej atrybuty i znaki charakterystyczne potrafimy stworzyć zabawny wizerunek dowolnej osoby. Karykatura na zamówienie na pewno wywoła niejeden uśmiech na twarzy i będzie świetną pamiątką.

Karykatura online

Zamawiając karykaturę przez internet nie trzeba tracić czasu na szukanie odpowiedniego prezentu i chodzenie po zatłoczonych sklepach. Decydując się na karykaturę online wystarczy znaleźć zdjęcie osoby, której chcecie zrobić prezent i przesłać je do nas za pomocą specjalnego formularza lub mailowo. Takie zdjęcie lub zdjęcia nie powinno być trudno znaleźć. Najczęściej dobre zdjęcie do karykatury powinno być dostępne wśród galerii zdjęć z profilów społecznościowych. Jeżeli będzie z tym problem można popytać wśród znajomych i rodziny

 

Karykatura za zdjęcia

Karykatury wykonywane ze zdjęcia to wygodna opcja dla wykonującego pracę jak i zamawiającego. Można zamówić karykaturę bez wiedzy danej osoby i wybrać najlepsze z dostępnych zdjęć. Wykonując karykaturę ze zdjęcia możemy na spokojnie zadbać o każdy szczegół i dopracować naszą pracę do perfekcji. Najważniejszą rzeczą jest to, że karykatura ze zdjęcia daje nam możliwość zrealizowania zamówienia dla każdej osoby, niezależnie od miejsca zamieszkania.