Karykatura szefa

Karykatura dla szefa

Urodziny szefa to często dosyć problematyczna sytuacja dla pracowników. Często jest ciężko wybrać odpowiedni prezent dla swojego pracodawcy. Najlepiej nie kupować nic indywidualnie, lecz wspólnie złożyć się na jeden prezent dla szefa. Niezobowiązującym i ciekawym prezentem na urodziny szefa będzie jego karykatura. Taką prezent będzie mógł powiesić w swoim biurze i karykatura szefa będzie świetnie zdobić jego gabinet.

 

Karykatura dla szefa

Karykatura pracowników

Okazji na wykonanie karykatury pracowników w firmie jest bardzo sporo. Może to być okrągła rocznica powstania firmy, jakaś większa konferencja, albo impreza firmowa na np. wigilia firmowa. Podczas takich wydarzeń dobry szef powinien zadbać o ciekawy prezent dla swojej kadry pracowniczej. Z

Zamawiając karykatury pracowników można nie tylko robić to z myślą o stworzeniu im fajnego prezentu, który zabiorą do domu. Takie karykatury mogą świetnie zdobić indywidualne biuro każdego członka waszej firmy. Również dobrym pomysłem jest wykonanie jednej karykatury na której będzie wizerunek waszej firmy, szefa i całej kadry.