Karykatura nauczyciela

Karykatury nauczycieli

Kończąc rok szkolny, żegnając się z murami swojej uczelni warto podarować jakiś pamiątkowy upominek swoim ulubionym nauczycielom. Nie można też zapomnieć o swoim opiekunie/wychowawcy. Świetnym pomysłem na prezent będzie karykatura nauczycieli. Może być to grupowa karykatura bądź też karykatura nauczyciela każdego z osobna. Bardzo fajną pamiątkę będzie również pamiątkowe, klasowe zdjęcie. Jednak warto również pomyśleć o karykaturze na prezent i zadbać o humorystyczny i miły akcent na pożegnanie. Świetną okazją na zamówienie karykatury są również coroczne dni nauczyciela obchodzone w szkołach.

 

Karykatura nauczyciela

Karykatura nauczycielki

Każda klasa ma swoją ulubioną nauczycielkę, z którą będzie trudno się rozstać. Warto dlatego, w szczególności w momencie opuszczania murów szkoły obdarować ją czymś oryginalnym. Karykatury nauczycielki w połączeniu z jakimś drobnym, słodkim upominkiem na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego pedagoga. Nie warto iść w “oklepane” prezenty jak dobre wino, czy biżuteria dla nauczyciela. Postawcie na karykaturę dla nauczycielki co będzie świetną pamiątką na lata i wywoła miłe wspomnienia u waszych nauczycieli. Taka karykatura nauczycielki na pewno znajdzie zaszczytne miejsce w gabinecie nauczycielskim, lub też na biurku waszych nauczycielek.

karykatury nauczyciela

Karykatura nauczyciela

Matematyk z wielką linijką i ekierką, geograf siedzący na globusie, czy też wuefista żonglujący piłkami. To jedne z ciekawszych pomysłów na karykaturę nauczyciela. Jeżeli macie swoich ulubionych nauczycieli, z którymi chcecie się miło pożegnać karykatura nauczyciela będzie świetnym do tego pomysłem. Każdy nauczyciel ma coś w sobie charakterystycznego. Warto to pokazać w zabawny sposób za pomocą karykatury nauczyciela. Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na wykonanie takie pracy zapraszamy do kontaktu!