Karykatura na rocznicę ślubu

Karykatura na rocznicę ślubu

Wiele par bardzo hucznie obchodzi swoje rocznice ślubu. Szczególnie gdy te są okrągłe i coraz to bardziej okazałe. Warto mając wśród znajomych, bądź w rodzinie takie małżeństwo podarować im jakiś ciekawy prezent z tej okazji. Zamówienie karykatury na rocznicę ślubu na pewno będzie strzałem w 10! Można odkopać zdjęcia ślubne i przedstawić postacie małżonków na podstawie ich najpiękniejsze dnia. Również można zrobić karykaturę na rocznicę ślubu na podstawie innych, może też aktualnych zdjęć. Możliwości jest sporo.

Parę w postaci karykatury rocznicowej obowiązkowo trzeba przestawić jak dwa zakochane gołąbki, lub też w jakiś humorystyczny sposób. Popularny jest motyw karykatury na rocznice ślubu Pana Młodego wiozącego Pannę Młodą na taczkach lub odwrotnie. Oczywiście należy również zamieścić odpowiedni napis, upamiętniających daną rocznicę ślubu. Możliwości zaprezentowania małżonków jaką daje karykatura na rocznicę ślubu jest bardo wiele, dlatego jeżeli macie ciekawe pomysły na narysowanie swoich bliskich to zapraszamy do kontaktu i wysyłania zdjęć par.

Karykatura na rocznicę slubu

Karykatura na rocznicę

Rocznice ślubne przybierają różne postacie. Jedne pary nie obchodzą ich w ogóle, inne decydują się na skromne upominki, jeszcze inne na wspólny, romantyczny wyjazd. Jednak są takie rocznice ślubu, które wymagają szczególnej celebracji. Zaczynając od rocznicy porcelanowej kończąc na dębowej, należy już poważniej traktować takie daty wspólnego życia małżeńskiego. Dlatego warto pomyśleć o ciekawym upominku, jakim są karykatury na rocznicę.

Taki prezent można obdarować swojemu współmałżonkowi. Jeszcze lepszym pomysłem jest obradowanie małżeństwa przez swoją rodzinę, najbliższych. Karykatura na rocznicę powinna wywołać niejeden uśmiech i na pewno będzie stanowić świetny prezent. Taką pamiątkę można powiesić w swojej sypialni na ścianie, bądź też w bardziej prezentacyjnym miejscu w salonie. Karykatury rocznicowe bardzo często oprawiane są w ramki, po to by mogły zrobić biurko w pracy lub też komodę w salonie. Jeżeli chcecie sprawić taki miły prezent swojej rodzinie lub znajomym zapraszamy do kontaktu i wysyłania zdjęć do zrobienia z nich karykatury na rocznicę.