Karykatura babci i dziadka

Karykatura dla babci

21 stycznia, czyli dzień babci to idealna okazja, by obdarować czymś swoje ukochane babcie. Bardzo ciekawym pomysłem prezentowym będzie stworzenie oryginalnej karykatury babci. W ciągu roku mamy jeszcze wiele okazji, żeby zrobić coś dobrego dla swojej babci. Mogą być to urodziny, imieniny, bądź też mniejsze okazje, ważniejsze dni w życiu babci. Karykatura jako zabawny prezent na pewno spodoba się waszym babciom i będzie mogła barwnie udekorować jej salon, czy tez sypialnie.

 

Karykatura babci

Karykatura dla dziadka

Na pewno każdy z was nie raz słyszał jakąś ciekawą, bohaterską historie z życia swojego dziadka. Nikt tak barwnie nie opowiada historii z przeszłości jak właśnie dziadkowie. Wykorzystując tą wiedzę i ciekawe przeżycia dziadka, możecie stworzyć oryginalną karykaturę dla dziadka. Taki prezent dla dziadka może przedstawiać go podczas jego ulubionych zajęć. Również na karykaturze dziadka może widnieć jakiś historyczny przedmiot, rzecz, osoba, z którą to dziadek ma najlepsze wspomnienia.

 

Karykatura babci i dziadka

Karykatura dla babci i dziadka

Praktycznie nikt nie kocha tak małych i tych już większych dzieci jak ich dziadkowie. Ci poświęcają wiele czasu i dają wiele serca, by ich wnuczkom żyło się jak najlepiej. Dlatego pamiętajmy przynajmniej o tych najważniejszych dniach jak ich urodziny, czy też dzień babci i dziadka. Aby uszczęśliwić poczciwych staruszków można zamówić dla nich specjalną karykaturę dla babci i dziadka. Przedstawić ich można na wiele sposobów, ale na pewno na karykaturze na prezent nie powinien schodzić im z ust uśmiech od ucha do ucha.